Svjetlovodni kabel-Višemodni Dupleks 50/125-M-M-M / M - 1 metar

Svjetlovodni kabel-Višemodni Dupleks 50/125-M-M-M / M - 1 metar

U trgovini
HRK 3.33
Iz robe:

Ovaj optički kabel dugačak je 1 metar. Višemodni Dupleks 50/125-Nope-Nope / Nope. Kablovi od br # BND - 1078-1 BND. originalan samo ako se prodaje s BND kabelima. Kategorije : kabeli, optička vlakna, optički kabeli, vanjski i Mrežni kabeli, poslužiteljski / Mrežni kabeli, poslužiteljski/Mrežni kabeli. Svjetlovodni kabel-Višemodni Dupleks 50/125-M-M-M/M - 1 Opis : Ovaj svjetlovodni kabel ima duljinu od 1 metra. Tehničke karakteristike : optički kabel za multi-mode full-duplex 50/125 LC/UPC-LC/UPC LSZH LC/LC cijev 2,0 mm, duljina 1 metar Kabela Micro SATA PN # FBR-1078-1 M.

Karakteristike

Ovo bi vam se moglo svidjeti